Volné pracovní místo Provozní elektrikář instalací průmyslových objektů (elektroúdržby budov)

14.8.2017
KRONOSPAN CR, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Na Hranici 2361/6, Jihlava, 586 01, Jihlava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Jihlava, Na Hranici 6.

Pracovní náplň:

  • elektro údržba v nepřetržitém provozu
  • údržba a opravy el. zařízení včetně elektroniky a SW
  • preventivní kontroly zařízení
  • účast na odstávkách a opravách linky
  • příprava náhradních dílů

Požadujeme

  • ukončené SŠ nebo SOU vzdělání v oboru elektro
  • kvalifikaci pro práci s elektrickými zařízeními – dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 6
  • znalost řídících systémů SIMATIC

Nabízíme
Stabilní zaměstnání a pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení na neurčito
Motivující finanční ohodnocení, měsíční prémie a další příplatky
Postupný růst mzdy v průběhu zaměstnání
Pravidelný měsíční bonus 2 000 Kč pro ty, kteří splní fond pracovní doby
Náborový příspěvek 10 000 Kč (po ukončení zkušební doby)
Dotované závodní stravování
Dny zdravotní dovolené navíc (po 2 letech)
Odměny k životním a pracovním jubilejím
Pracovní oblečení a obuv
Firemní ubytování za zvýhodněnou cenu pro zaměstnance
Slevy na výrobky firmy Kronospan
Slevy pro zaměstnance u obchodních partnerů Kronospanu (OBI, UniHOBBY apod.)
Účast na firemních akcích pro zaměstnance
Podpora profesního vzdělávání a možnost zvýšení kvalifikace

Benefity

  • Jiné výhody – náborový příspěvek 10 000,–Kč, slevy na výrobky společnosti Kronospan
  • Podnikové stravování