Volné pracovní místo  provozní elektrikář

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Hledáme zájemce s potřebnou a platnou kvalifikací dle zákona 250/2021 Sb. a nařízení vlády čís. 194/2022, §7.
Požadavky: odborné vzdělání v elektrotechnickém oboru, věk 18 let a plná svéprávnost, osoba znalá pro samostatnou činnost a pro řízení činnosti, minimálně 3 roky praxe pro rozsah E1A
Náplň práce: práce na napěťových hladinách mn, nn a vn, obsluha a práce na vyhrazených elektrických zařízeních.
Nabízíme: stabilní zaměstnání, profesní růst
KONTAKT: telefonicky 7:00-14|:00hod.,Trojanová Věra, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku provozní elektrikář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Věra Trojanová z Teplárna Strakonice, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku provozní elektrikář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.