Volné pracovní místo  Provozní elektrikář

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Životopisy prosíme na adresu: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
o opravy a údržba el. zařízení
o provádění periodické a preventivní údržby na základě sestaveného plánu
Požadujeme:
vyučení v elektro oboru
o samostatná práce při údržbě a opravách zařízení
o manuální zručnost a komunikativní vystupování
o řidičský průkaz skupiny B
o oprávnění dle NV 194

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování, příplatek na dopravu, příspěvek na vzdělávání, jubilejní odměny, roční odměny

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2024

Máte zájem o nabídku Provozní elektrikář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Životopis z ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Provozní elektrikář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.