Volné pracovní místo  Provozní elektrikář

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.:12.9.2016, a.:5.10.2016.
Náplň práce:
  • spolupráce při zavedení nových technologií na montážních linkách
  • údržba montážních linek a zodpovědnost za jejich technický stav
  • údržba a obsluha výrobního zařízení závodu
  • běžná údržba všech elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba výrobního zařízení
Požadavky:
  • vyučení v oboru slaboproud/silnoproud
  • MF Office, SW používaný pro odd. údržby
  • plastné osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • základní znalost pneumatických prvků, obvodů a schémat
  • znalosti v oblasti senzoriky (indukční, kapacitní, optické senzory atd.)
  • orientace v elektrických schématech
  • diagnosti poruch PLC systémů, editace a modifikace stavu I/O na PLC výhodou
  • zálohování a nahrávání PLC programů po změnách a předepsaných intervalech výhodou
  • znalost frekvenčních měničů Siemens, Mitsubishi výhodou
  • 2 roky praxe v oboru - výrobní závod.
Info. na tel.: 556 312, 721, použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - Windows
  • Práce s PC - jiné
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Požadované vzdělání

  • Elektrikář, elektrotechnické práce

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2016