Volné pracovní místo  provozní elektrikář

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • preventivní údržba elektrických zařízení
  • opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
  • spolupráce se specialisty a s externími servisními pracovníky

Požadujeme:
  • vyučení v oboru elektro/SŠ elektro
  • vyhlášku 50/78 Sb §6
  • předchozí praxi v technickém oboru výhodou
  • znalost práce na počítači
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci
  • znalost AJ/NJ výhodou

Nabízíme: atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Cafeteria systém benefitů, příspěvek na stravování, odměny při pracovních a životních jubileích, příspěvek na penzijní a životní pojištění, proplácení prvních 3 dnů nemoci).

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 2.8.2017