Volné pracovní místo  Provozní elektrikáři

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na použijte odpovědní formulář nebo jej zaneste osobně na personální oddělení.
Náplň práce:
  • diagnostika a odstraňování poruch ve výrobě
  • provádění oprav, údržby, seřizování, renovace a montáže elektronických zařízení
  • vedení příslušné provozní dokumentace
Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a?
  • min. vyučen v oboru elektro
  • platné osvědčení vyhl. 50 Sb. § 6
  • zkušenosti z oblasti hydrauliky a pneumatiky výhodou
  • znalost PLC řídících systémů Beckhoff, prostředí Codesys výhodou
  • znalosti práce s FM/Servořízení (Lenze, Rexroth) výhodou
  • znalost NJ nebo AJ výhodou
  • revize E2A výhodou
  • znalost svařování výhodou
Co od Vás očekáváme?
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • samostatnost
Co Vám můžeme nabídnout?
  • zajímavou, stabilní a motivující práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu
  • motivační finanční ohodnocení
  • pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy
  • 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
  • přátelské a dynamické pracovní prostředí
  • dotované stravování/stravenky
  • možnost kariérního postupu a rozvoje
  • a další zaměstnanecké benefity
Pracovní smlouva je na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.12.2016