Volné pracovní místo  Provozní kavárny Muzea města Tišnova

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 1 Kč / měsíc

Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152 vyhlašuje výběrové řízení na pozici provozní pracovník kavárny Muzea města Tišnova

Náplň práce: obsluha v kavárně, zajištění provozu kavárny včetně objednávek zboží, inventarizace, zajištění kulturních a ochutnávkových akcí v kavárně, spolupráce s vedením muzea a Městského kulturního střediska a zajištění práce dle jejich pokynů, zabezpečení drobné údržby, občasná výpomoc na recepci muzea (prodej vstupenek, suvenýrů a poskytování informací), výpomoc na kulturních akcích muzea

Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, vzdělání v oboru restauračních služeb výhodou, základní znalost práce na PC, ochota akceptovat netradiční pracovní dobu včetně víkendových dnů, praxe v oboru, přehled v kultuře, komunikativnost, samostatnost, manuální zručnost a ochota učit se novým věcem.

Nástup k 15.7.2016 či dohodou.
Platové podmínky dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění, 7. platová tř.

Náležitosti přihlášky: motivační dopis, strukturovaný životopis, koncepce provozu kavárny a doprovodných programů, písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně údajů, v platném znění.

Přihlášky označené "výběrové řízení - kavárna" podávejte nejpozději do 08.07.2016 poštou na adresu Muzeum města Tišnova, Jungmannova 80, 666 01 Tišnov nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář
Výběrové řízení proběhne v týdnu 11.-14.7.2016

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.7.2016