Volné pracovní místo  PROVOZNÍ RESTAURACE - SVATEBNÍ KOORDINÁTOR/-KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

KO: Sýkorová Jana, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář Své písemné životopisy zasílejte na adresu: použijte odpovědní formulář Více informací o naší restauraci a nabízené pozici naleznete na našich webových stránkách použijte odpovědní formulář a na facebooku použijte odpovědní formulář
Požadujeme: SŠ nebo VŠ v oboru hotelnictví popř. cestovní ruch, příjemné a milé vystupování, profesionální přístup, praxi ve vedení týmu zaměstnanců, absolutní spolehlivost a zodpovědnost, maximální časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost. Minimálně jeden světový jazyk slovem i písmem (AJ/NJ).
Náplň práce: vedení provozu celé restaurace, organizace práce a směn podřízených, koordinace svateb (koordinační schůzky se zájemci o svatby včetně organizace svatby, rozvoj zámeckého areálu ve Štáblovicích k dalším navazujícím podnikatelským aktivitám).
Pracoviště: Štáblovice 64, nástup: ihned.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2018