Volné pracovní místo  Provozní technik zdvihacích zařízení (provoz Uničov)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • opakované školení vazačů a jeřábníků, vedení evidence
  • odborná kontrola vázacích prostředků, vedení evidence
  • prohlídky, technické kontroly vyhrazených a nevyhrazených zdvihacích zařízení
  • řízení záznamů (vystavování, opravy, uchovávání)
  • objednávky vázacích prostředků
  • zpracování inspekčních zpráv

Co po vás požadujeme
  • min. SOU obor strojní/elektrotechnický
  • praxe v oboru na zdvihacích zařízeních výhodou
  • znalost práce na PC
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • vyhláška 50/78 Sb. § 4, vyšší výhodou

Co od vás očekáváme
  • ochotu k práci ve výškách
  • zdravotní způsobilost
  • organizační schopnosti
  • samostatnost
  • pečlivost, přesnost, odpovědnost a důslednost
  • schopnost organizace vlastní práce s ohledem na priority
  • samostatné a kritické myšlení

Co vám můžeme nabídnout
  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH:
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016