Volné pracovní místo  Provozní technik/čka a údržbář/ka ICT, didaktické techniky a majetku

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 100 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Mariánské náměstí 480/5, Ostrava - Mariánské Hory
Ozvěte se nám na email použijte odpovědní formulář
Pokud se neozveme do 14 dnů, vybrali jsme jiného kandidáta/ku.

Hledáme spolehlivého člověka, který se vyzná v technice a má zájem o stabilní zaměstnání.

O firmě: Jsme vzdělávací a poradenská společnost, zabývající se přípravou a realizací vzdělávacích, poradenských a certifikačních aktivit, organizováním rekvalifikací, kurzů, seminářů a konferencí, a poradenstvím v managementu.

Náplň práce:
  • odpovídá za funkční technický stav PC (a příslušenství) a didaktické techniky, včetně údržby
  • v případě poruchy zabezpečuje drobné opravy nebo servis PC (HW, SW) a didaktické techniky
  • eviduje umístění a specifikaci PC a příslušenství
  • udržuje funkčnost, spolehlivost a bezporuchovost sítě, serveru; práce koordinuje se specialistou
  • spravuje podnikový Intranet
  • zálohuje data na počítačích, serveru
  • zajišťuje, připravuje a umí obsluhovat běžnou didaktickou techniku na kurzech DTO CZ
  • připravuje podle plánu a požadavků výukové prostory (učebny) v DTO CZ
  • podle požadavků údržby provádí drobné úpravy a opravy v objektu
  • podle pokynů nadřízeného realizuje služební jízdy

Požadujeme: řidičský průkaz skup. B a technické schopnosti.

Nabízíme:
Odměny: první 3 měs.: až do 10%, nad 3 měs.: do 20%; roční odměny dle výsledků,
dodatková dovolená, příspěvek na stravování, služební mobil, možnost vzdělávání, sick days.

Vhodné i pro absolventy.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2018 do 1.3.2019