Volné pracovní místo  PROVOZNÍ TECHNOLOG

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

-broušení a leštění krystalů pro laserové aplikace,
-zdokonalování a zavádění nových technologií.

Požadujeme:
-středoškolské vzdělání technického směru,
-manuální zručnost,
-přesnost,
-pečlivost,
-praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme:
-zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti,
-zázemí české společnosti,
-práci na špičkových zařízeních a v dobrém kolektivu,
-velký prostor k vlastnímu růstu,
-odpovídající finanční ohodnocení,
-5 týdnů dovolené,
-stravenky,
-životní pojištění.

CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 160 zaměstnanci a obratem 200 mil. Kč.

kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně: každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.,

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.8.2017