Volné pracovní místo  Provozní účetní (pokladna)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 19 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

Tuzemská a valutová pokladna - hotovost Operace, účtování – SAP + K2
Autoplán - TPC + ZPC - zálohy, vyúčtování a zpracování pro mzdy
ČSOB – účtování operací VISA kartou
Režijní f.
Excel – zpracování pracovních cest (cestovné dle osob)

V případě zájmu o tuto pozici pošlete svůj životopis e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář

Jako předmět e-mailu uveďte, prosím, název pozice: účetní

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - zkušenosti s SAP výhodou
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - jazykové kurzy,volnočasové aktivity aj.
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - celkem 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - měsíční prémie a 3 x za rok profit bonus

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2017