Volné pracovní místo  Provozní údržbář

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 150 Kč / hodinu

Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu na pozici: Provozního údržbáře

náplň práce:
o práce při údržbě výrobních linek na výrobu a řezání polystyrénu
o identifikace a odstranění poruch
o preventivní údržba na výrobních zařízeních
o další údržbářské práce v celém areálu firmy

nabízíme:
o pracovní poměr na dobu neurčitou a na plný pracovní úvazek
o místo je vhodné i pro absolventy
o 1 směnný provoz, po zapracování + pohotovost
o platové ohodnocení od 150 Kč/hod, + placené pohotovosti
o další benefity: - stravenkový paušál 115,-Kč/směnu
  • odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč/rok
  • 25 dní dovolené
  • roční odměny

požadujeme:
o minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem
o nutnost ŘP skupiny B, (osvědčení vyhlášky č.194/2022 Sb. je výhodou)
o uživatelská znalost balíčku MS Office
o svářečský průkaz metoda mig/mag, tig výhodou
o samostatnost, manuální zručnost
o ochotu učit se novým věcem

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista Ing. Radek Krvač, tel: použijte odpovědní formulář . Životopis posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář vybraní uchazeči budou oslo-veni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Provozní údržbář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Radek Krvač z Styrotrade, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Provozní údržbář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.