Volné pracovní místo  Provozní údržbář

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 115 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce . Tř. Hrdinů 1327/59, Rýmařov
Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

Provozní údržbář

náplň práce:
  • údržba výrobních linek na výrobu a řezání pěnového expandovaného polystyrénu

požadujeme:
  • samostatnost a manuální zručnost,
  • flexibilitu a odpovědný přístup,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • řidičský průkaz skupiny B, průkaz řidiče motorového vozíku výhodou,
  • znalost vyhlášky č.50/1978 Sb. §6 nebo §7 výhodou

nabízíme:
  • pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení na dobu neurčitou,
  • jednosměnný provoz + pohotovost,
  • zaměstnání na plný pracovní úvazek,
  • platové ohodnocení dohodou dle znalostí a zkušeností uchazeče o zaměstnání
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • práci v příjemném kolektivu

Životopis posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář
Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 25.8.2017 A : 23.5.2018

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2018