Volné pracovní místo  Provozní údržbáři

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘI
Požadujeme: vyučení v oboru zámečník, mechanik, instalatér, údržbář, praxe na obdobné pozici, technické myšlení. Dále aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se nové věci. Požadujeme jeřábnický a vazačský průkaz, svářečský průkaz (zaměstnavatel nabízí doplnění).
Náplň práce: každodenní provádění oprav strojů a zařízení, odstraňování mimořádných poruch, provádění preventivní údržby podle plánu údržby. Práce na dílně i v provozu slévárny, dle potřeby svářečské práce.
Nabízíme: stravenky
První kontakt: své životopisy zasílejte na email: použijte odpovědní formulář tel. použijte odpovědní formulář
Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou.
ov. 27.3.17

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017 do 31.3.2018