Volné pracovní místo  PROVOZNÍ VEDOUCÍ PROVOZU GASTRA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ, vhodné i pro zkušené servírky/číšníky, kteří se nebojí karierního růstu
  • zkušenost s gastronomií
  • výborná znalost práce na PC
  • znalost cizího jazyka NJ/AJ
  • flexibilní, komunikativní
NÁPLŇ PRÁCE:
  • plánování směn, kontrola evidence docházky a pracovní doby
  • dohled nad dodržováním pracovních postupů, úkolů v oblasti gastronomie, obsluhy
  • spolupráce při konání společenských a obchodních událostí - personální zajištění, kontrola zásobování apod.
  • spolupráce s šéfkuchařem
  • administrativní podpora provozu - reklamace, vyúčtování apod.
NABÍZÍME:
  • hlavní pracovní poměr
  • nástup: ihned
  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity
  • mzdové podmínky Kč 20.000,00 - 23.000,00
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 29.8.2017