Volné pracovní místo  Provozní vedoucí úklidu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Nástup možný ihned. Místo výkonu práce Valašské Meziříčí a okolí.
NÁPLŇ PRÁCE:
  • Provozní a administrativní zodpovědnost za úklidové služby u vybraných zákazníků
  • Kontrola úklidových služeb u svěřených zakázek
  • Vedení týmu pracovníků
  • Jednání se zástupci zákazníků
  • Koordinace náboru nových zaměstnanců a zástupy za pracovníky
  • Zajištění zásobování úklidovými prostředky a pomůckami (rozvoz)
  • Administrativní práce spojená s provozem (docházky, podklady pro mzdy, dodací listy atd)
  • Kontroly dodržování smluvních harmonogramů a četností
POŽADUJEME:
  • ŘP sk. B - podmínkou
  • Pečlivost a samostatnost
  • Uživatelskou práci na PC, znalost Helios výhodou
  • Schopnost samostatně si organizovat práci
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Zkušenosti se skladovým hospodářstvím výhodou
  • Časová flexibilita a schopnost jednat samostatně
  • Znalosti v profesionálním úklidu výhodou
NABÍZÍME:
  • motivační finanční bonusy
  • možnost částečné práce na home office
  • pravidelný systém školení a vzdělávání
  • volitelné firemní benefity
  • skvělou kávu v naší kanceláři
  • předpokládaný termín nástupu: ihned / dohodou
PRVNÍ KONTAKT: emailem na adresu použijte odpovědní formulář telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku Provozní vedoucí úklidu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Milena Dostálová, personalistka z BLANKYT PLUS spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Provozní vedoucí úklidu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.