Volné pracovní místo  provozní zámečník směnový

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 500–24 000 Kč / měsíc

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá vhodného kandidáta na pozici:
Provozní ZÁMEČNÍK
Náplň práce:
˘ Opravy zařízení příslušného technologického uzlu
˘ Montáž, demontáž a opravy strojního zařízení (potrubní systémy, armatury, rotační stroje, dopravníkové pasy, statické nádoby, ocelové konstrukce a jiné strojně-technologické výrobní celky)
˘ Zjišťování poruch a provádění oprav i jiného útvaru

Požadujeme:
˘ Vyučen (obor zámečník) nebo jiné technické zaměření
˘ Praxe v údržbě výhodou
˘ Svářecí průkaz a vysokozdvižný vozík výhodou
˘ Dobrá fyzická kondice
˘ Zručnost, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
˘ Zajímavou a odpovědnou práci
˘ Po ukončení doby určité pracovní poměr na dobu neurčitou
˘ Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí
˘ Motivující finanční ohodnocení
˘ Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
˘ Zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti
˘ Příspěvek na dojíždění
˘ Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvky na zdraví, kulturu a sport a další zaměstnanecké výhody)
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvky na zdraví, kulturu a sport, závodní stravování…

Své životopisy posílejte na použijte odpovědní formulář odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář (Libuše Tomanová).

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2017 do 30.11.2018