Volné pracovní místo  provozní zámečník, údržbáři

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Hodonín, areál elektrárny. Požadavky : vyučení v oboru ,min. 2 roky praxe v oboru na obdobné pozici, komunikační schopnosti, samostatnost
Náplň práce :Provádí samostatně realizaci dílčích prací na zakázkách při údržbě a opravách strojních zařízení dle výkresové dokumentace při dodržování technologických postupů oprav zařízení
Nabízíme : motivační platové ohodnocení, firemní benefity
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e.mail : použijte odpovědní formulář
Pokud postoupíte do výběrového řízení, budeme Vás do 14ti dnů kontaktovat s pozváním k osobnímu pohovoru. Pokud kontaktován/-a nebudete, do výběrového řízení jste bohužel nepostoupil/-a. Dovolená navíc, příspěvek na stravování a na penzijní pojištění.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.9.2016 do 4.9.2017