Zařazeno v oborech:
Pozice:
Zámečník
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Zámečník Liberec

Volné pracovní místo PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

20.7.2017
Wassa s.r.o.
Místo pracoviště
157, Příšovice, 463 46, Příšovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Příšovice 157, 463 46.
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Montér průmyslových regálů
Účelem naší stabilní zavedené české firmy Regmont EU s.r.o. jsou kvalitně bezpečně a rychle postavené regály tak, aby náš klient obdržel kompletní, kvalitní a bezproblémový servis ...
Regmont EU s.r.o. Černilov 150, Černilov, Belgie, Fra... Plný úvazek, Práce na ŽL
týden
PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, ÚDRŽBÁŘ
Práce na 3 měsíce. Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně každý čtvrtek od 9.00 do 12.00 hod.
Ing. Yuriy Kuziv Husova 58, Český Dub Plný úvazek
dnes
dnes
ÚDRŽBÁŘ FOREM
NÁPLŇ PRÁCE: - Údržba a příprava nástrojů pro tlakové lití - Technologické úpravy tvarů a vtokové soustavy na formě pro tlakové lití - Opravy nástrojů požadované oddělením kvality, mistrem výroby a technologií přímo na licím stro ...
DGS Druckguss Systeme s.r.o. Volgogradská 89/88, Liberec Plný úvazek
včera
STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK S PRAXÍ
Požadujeme: vyučení v oboru, platný průkaz odborné kvalifikace svářeče ZK 11 W01 (elektr. oblouk) Nástupní plat 20.000,- Kč
HAVAX a.s. Ruprechtická 732/8, Liberec Plný úvazek
týden
STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK - MONTÁŽE ZAŘÍZENÍ
Požadavky: ŘP sk. B. Vhodné i pro absolventy. Po zaučení navýšení platu. Výhody: zajímavá práce. Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit osobně kdykoli v době 7.00 - 15.00 hod.
IGTech a.s. Žitavská 234/63, Liberec Plný úvazek
týden