Volné pracovní místo  Provozní zámečník

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Nádražní č.p. 50, Hlubočky. Nástup možný ihned.
Popis pozice: preventivní, běžné a střední opravy výrobních strojů a zařízení.
Požadujeme:
  • vyučení v oboru zámečník, zámečnické práce, opravy strojů, mechanik, opravář
  • praxe ve slévárně nebo podobném provozu výhodou, ale není podmínkou
  • orientaci v technických výkresech
  • svářečský průkaz výhodou
Nabízíme:
  • náborový příspěvek 15.000 Kč
  • příplatky: výkonové, za přesčasy, noční a odpolední směny, pracovní prostředí, víkendy, svátky
  • penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené (o 5 dnů více než je v Zákoníku práce)
  • příspěvek na stravování
  • možnost přivýdělku (víkendy)
  • možnost vykonávat i brigádně
  • výhodné telefonní tarify
  • ubytování zajištěno, možný příspěvek na ubytování
  • příspěvek na dopravu
  • výborné dopravní spojení navazující na směny
  • práce od pondělí do pátku - ranní směna 6:05 - 14:05 hod., odpolední 14:05 - 22:05 hod., noční 22:05 - 6:05 hod., víkendy volné
První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky od 6:30 - 14:30 hod.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2019