Volné pracovní místo  Provozní zámečník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: provádí odborné práce při běžných a středních opravách kotlů a příslušenství železničních cisteren, provádí výrobu náhradních dílů na příslušenství železničních cisteren
  • provádí těsnostní a tlakové zkoušky kotrlů železničních cisteren, svářečské práce plamenem a el. obloukem na tlakových nádobách a příslušenství železničních cisteren, zhotovení nových náhradních dílů, opravy náhradních dílů.
Požadujeme: vyučen v oboru zámečník nebo podobném oboru, praxe v oboru min. 1 rok, svářečský průkaz na sváření plamenem ZK 311 nebo svářečský průkaz na sváření elektrickým obloukem ZK 111, řidičský průkaz sk. B, základní znalost soustruhu výhodou. vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou, průkaz na řízení VZV výhodou.
Nabízíme: mzdu od 19 000,- Kč., podnikové stravování, dovolenou navíc.
Kontakt: hlásit se osobně u pí.Petry Rollingerové, personální oddělení.

Požadované dovednosti

  • Zkoušky svařování - plamenem - zkoušky podle EN (úřední zkouška)
  • Zkoušky svařování - elektrickým obloukem
  • Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2- zkoušky podle EN (úřední zkouška)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2018 do 31.1.2019