Volné pracovní místo  Průvodce - dokumentátor

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 11 000–17 830 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

náplň práce:
poskytování odborného výkladu a informačního servisu
obsluha pokladny a prodej zboží
dozor v areálu a v expozicích
komunikace s návštěvníky muzea
dokumentační činnost

požadavky:
aktivní znalost AJ a případně dalšího cizího jazyka, kladný vztah ke kulturnímu dědictví a dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví, dobré komunikační a didaktické schopnosti, příjemné vystupování, časová flexibilita, schopnost zodpovědné a pečlivé práce

nabízíme:
zařazení do 6. - 7. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě

pracovní doba (flexibilní dle rozpisu) út - ne 9.00 - 17.00

Přihláška musí obsahovat: kontaktní údaje, strukturovaný životopis, platný výpis z rejstříku trestů, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh zasílejte do 7.3.2017 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Brandlova 35, 280 02

První kontakt:
telefonicky: Pšeničková Radka Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , 10h-16h
e-mailem: použijte odpovědní formulář
osobně: Karlovo náměstí 8, Kolín, Po - Pá 10-16

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017