Volné pracovní místo  Průvodce/kyně v hřebčíně ve Slatiňanech

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 11 000–17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Slatiňany, Národní hřebčín.
Pracovní náplň: zajišťování návštěvnického provozu hřebčína, organizace prohlídek objektů a jednotlivých expozic s odborným výkladem, organizace kulturních a společenských akcí, výstav a seminářů, konferencí, workshopů.
Požadavky: SŠ s maturitou, praxe v oboru 2 roky vítána, znalost AJ nebo NJ - úroveň. min. A.2, znalost druhého jazyka vítána., ŘP sk. B.
Prac. poměr na dobu 1 rok, DPP.
Výčet dokladů připojených k přihlášce: strukturovaný profesní životopis, motivační dopis, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce - ORIGINÁL, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.Přihlášku s přílohami doručte písemně do 19.5.2017 na adresu: Národní hřebčín Kladruby nad Labem, s.p.o., Oddělení personální, práce a mezd, 533 14 Kladruby nad Labem.
Bližší informace poskytne paní Jana Kazimírová, odd. personální, práce a mezd, tel. použijte odpovědní formulář .

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.4.2017 do 31.3.2018