Volné pracovní místo  Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 350–16 300 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: EU Nákup & Prodej s.r.o. - Ječná 2093/32a, Nové Město, Praha 2
Způsob prvního kontaktu: e-mailem na adrese: použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba: Mgr. Marina Saprykina
Upřesňující informace:
Požadavky:
  • předchozí praxe turistického průvodce - 5 let
  • znalost jazyků minimálně - anglicky, italsky, německy
  • znalost srbštiny a chorvatštiny výhodou
Náplň práce:
Doprovázení skupiny osob nebo jednotlivců, při němž je v jazyce podle jejich výběru poskytován výklad o kulturním dědictví země. Výklad obsahuje zejména informace o kultuře (umělecké, gastronomické), jednotlivých lokalitách (historických, městských centrech a podobně), a oblastech (turistických regionech). Průvodcovskou činností je dále zajištění dalších nezbytných činností spojených s doprovodem skupiny osob nebo jednotlivců, vedením a kontrolou itineráře, zajištěním programu, obstaráním základních informací během cesty, včetně praktických informací vztahujících se k místu pobytu a poskytováním základní pomoci doprovázeným osobám.
Možnost zkráceného úvazku - minimálně 20 hodin

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní
  • Italština - aktivní
  • Jiné - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.12.2016