Volné pracovní místo  PSYCHOLOG STŘEDISKA SOCIÁLNÍCH SLUŽEB (DPP)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 6 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

C04 (DPP)
Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí vypisuje výběrové řízení na pozici psychologa v rámci udržitelnosti projektu "Humanizace Domova pro seniory Frýdlant nad Ostravicí", číslo projektu: 1/MPSV/012, 7F-07979.01, Program švýcarsko-české spolupráce.
Rámcová náplň práce:
" psychologická příprava uživatelů v adaptačním procesu pro zmírnění psychických dopadů při změně jejich ubytování,
" práce s uživateli s post traumatem,
" využívání psychoterapeutických metod po ukončení realizace projektu Humanizace pro udržení psychické kondice uživatelů,
" podpora pracovních týmů Střediska,
" spolupráce při případových aktivitách,
" vedení dokumentace.
Požadujeme:
" vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie,
" uživatelská znalost práce na PC,
" trestní bezúhonnost,
" řidičský průkaz skupiny B,
" znalost zákona o sociálních službách,
" ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu a samostatnost,
" praxe v oboru min. 2 roky (zkušenosti v sociálních službách vítány).
Nabízíme:
" typ úvazku - Dohoda o provedení práce, rozsah 4 dny v měsíci,
" plat 6 000,- Kč,
" časová flexibilita,
" další vzdělávání v oboru,
" možnost seberealizace,
" supervizi a odborný dohled.
Nástup: 1. května 2017
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání a výpisem z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zasílejte na adresu Středisko sociálních služeb Frýdlant nad Ostravicí do 10. 03. 2017, Padlých hrdinů 312, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na: použijte odpovědní formulář
Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem a pozváni k výběrovému řízení, které proběhne dle dohody s vybranými uchazeči do 20.3.2017.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017