Volné pracovní místo  psycholog/poradce/sociální pracovník-terapeut v sociálních službách dle

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 12 500–15 900 Kč / měsíc

Své životopisy zasílejte na adresu použijte odpovědní formulář do 15.3. 2017 (předpokládané datum VŘ je 22.3.2017). Místo motivačního dopisu nám pošlete pár řádků o tom, jak uvažujete o závislosti na alkoholu.
Do 17.3. budeme uchazeče informovat o tom, kdo je pozvaný k osobnímu pohovoru (=2. kolo VŘ)
Do našeho týmu hledáme člověka do nového rozjíždějící se organizace na pozici psycholog/poradce/terapeut v kontextu sociálních služeb. Jsme rozmanitý tým -
Systemické a postmoderní terapie, Gestalt terapie, Bodyterapie/Mindfulness terapie,
zároveň máme vztah k sociální práci. Do budoucna chceme na pracovišti rozvíjet s částí
klientů přístup tzv. otevřeného dialogu, hledáme někoho, kdo rád pracuje v týmu.
Náplň práce:
Práce s klienty se závislostí na alkoholu, lécích, hazardních hrách, počítačových hrách, nebo s lidmi ohroženi závislostí a s jejich rodinami a příbuznými, zejména formou psychologického poradenství, terapeutických intevrencí, u části klientů možnost individuální terapie a práce se skupinou, síťování, prezentace organizace, účast na konferencích, vedení dokumentace, práce se standardy soc.služeb, podílení se na jejich tvorbě.
Požadavky:
Vzdělání:
VŠ humanitního směru (psychologie, sociální práce), + započatý terapeutický výcvik výhodou, nebo kurzy zaměřené na vedení poradenského rozhovoru, kratší terapeutické výcviky

" snaha o reflexi nových i tradičních pomáhajících modelů
" respekt k odlišnostem lidí, partnerský přístup
" týmový duch, systemický managment
" ochota podílet se na nově vznikajících projektech
" orientace na kvalitu práce, pro klientský přístup
" nutností je zájem o kontext sociálních služeb, výhodou je povědomí o sociálně-ekonomických faktorech olivňujících životní situaci klienta.
" otevřenost jak k abstinenčně orientovanému přístupu, tak k harm reduction přístupu (nabízíme proškolení v této metodě)
" do budoucna kooperace (v rámci týmu) při práci s klientem s case managerem, či dluhovým a sociálním pracovníkem.

Co nabízíme:

Výše úvazku: 0,6-0,7

Plat: 12.500 - 15.900 (dle výše úvazku a praxe)

" supervize, intervize
" podílet se na rozvoji organizace
" partnerský respektující přístup
" možnost navýšení úvazku na 1,0
" navýšení mzdy po zapracování
" podpora vzdělávání
" možnost učit se a vytvářet nové věci
" dobrý tým

Nástup: duben/dle domluvy

Kontakty: Mgr. Tereza Janačiková Nováková
Tel: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017