Volné pracovní místo  Psycholog/psycholožka pro SVP - PRACOVIŠTĚ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
  • Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících platného od 1.1.2015.
  • Úvazek: 1,0
  • Nástup: dle dohody
  • Platová třída: 11 - 12 (dle vzdělání a praxe)
Osobnostní požadavky:
  • Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě.
  • Odborná znalost vývojové etapy dospívání a problematicky osobností dítěte v ústavu.
  • Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti.
  • Schopnost zaujmout svojí osobností.
  • Schopnost posoudit možnosti dítěte.
  • Schopnost dobře porozumět problému.
  • Schopnost pracovat s konflikty a chybami.
  • Snaha o předcházení selhání dítěte.
  • Odpovědnost a samostatnost.
  • Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci.
  • Umění vyjednávat.
  • Schopnost spolupráce v týmu.
  • Aktivita a kreativita, flexibilita.
  • Podíl na rozvoji celého zařízení.
  • Loajalita.
  • Vysoké pracovní nasazení.
  • Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi.
  • Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství.
Další požadavky:
  • Schopnost řízení služebního auta.
  • Dostupnost v mimopracovní době.
  • Praxe
Benefity: možnost vzdělávání, příplatky na dopravu, po roce zvýšení osob.hodnocení
Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: použijte odpovědní formulář
Info: PaedDr. Karel Suchánek, tel: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017