Volné pracovní místo  QA Tester Junior-Medior

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 65 012–112 000 Kč / měsíc

Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc)
kontaktní osoba: Trumpichová Nichole, použijte odpovědní formulář tel použijte odpovědní formulář

Znalost anglického jazyka min. C1, znalost českého jazyka min. B2, min 6-12 měsíců zkušenosti s vývojem webových aplikací, znalost QA procesů a standardů, nástroje pro testování, generování testovacích plánů, strategií, scénářů; standardy pro hlášení výsledků testů a popis chyb; nástroje pro automatizované testy (Cypress, Robotframework), agilní vývoj (scrum, kanban), pravidla web designu, UI/UX standardy pro iOS a Android.

Pracovní náplň: manuální a automatizované testování, vytváření testovacích scénářů pro používání softwaru,

občerstvení na pracovišti, firemní akce, vzdělávací akce, výběr HW, Multisport, home office

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2023

Máte zájem o nabídku QA Tester Junior-Medior?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nichole Trumpichová z SABO Mobile IT s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku QA Tester Junior-Medior

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.