Volné pracovní místo  Quality Engineer

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce - Myslinka

Náplň práce
  • samostatná činnost v oblasti kvality
  • spolupráce na vypracování a udržování základních dokumentů systému kvality
  • kontrola a zajišťování kvality vyráběných produktů dle požadavků zakazníka
  • provádění interních auditů a zákaznických auditů
  • vytváření dokumentů dle specifikací zákazníka:
  • EMPB dle VDA, PPAP
  • FMEA, APQP
  • CP, vývojové diagramy
Požadujeme
  • SŠ/VŠ - vzdělání - technického směru výhodou
  • praktické zkušenosti a znalosti řízení kvality v oblasti automotive (oblast plastů výhodou)
  • interní auditor dle (ideálně TS, VDA)
  • NJ komunikativní úroveň, AJ výhodou
  • pokročilá znalost MS Office
  • orientace v technických výkresech
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Nabízíme
  • atraktivní finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • stravenky
  • další odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • bonusová dovolená dle odpracovaných let

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016