Volné pracovní místo  Realitní makléři

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Sokolovská 73/63, Praha 8, 186 00
Kontaktní osoba: Tomáš Kopanica - e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • alespoň 2 roky praxe v obchodních pozicích
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce s PC
  • obchodního ducha a komunikační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
  • práce na HPP
  • fixní plat + provize za zprostředkování prodeje
  • flexibilní pracovní doba
  • propracovaný systém školení

Náplň práce:
  • koordinace a řízení jednání mezi veškerými účastníky obchodního případu
  • komunikace s klientem a s úřady
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí,
  • prohlídky se zájemci na již nabízených nemovitostech

Svá CV posílejte na e-mail použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - sk. B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2016