Volné pracovní místo  Realitní makléři

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Denní komunikace a péče o nové a stávající klienty
  • Aktivní vyhledávání nových nemovitostí a oslovování jejich vlastníků
  • Realizace prezentací a prohlídek se zájemci o nemovitosti
  • Příprava podkladů ke smluvní dokumentaci a uzavírání smluv
  • Poskytování poradenství klientům v oblasti realit

Požadujeme:
  • Komunikativnost, reprezentativní a asertivní vystupování
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Ochotu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu
  • Vysoké pracovní nasazení a obchodní dovednosti
  • Předchozí praxe či zkušenosti z obchodu vítány, ale nejsou podmínkou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:
  • Flexibilní pracovní doba
  • Motivační provizní systém nad rámec fixní mzdy
  • Přátelský a týmový kolektiv
  • Vedení a zaučení od senior makléře

Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ke stažení na:

použijte odpovědní formulář

Dotazník prosím vyplňte a zašlete společně se svým životopisem na použijte odpovědní formulář

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.7.2016