Volné pracovní místo  Realizace staveb - Realizátor/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO, a.s., která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro své pracoviště v Ostravě zkušeného a schopného kandidáta na pozici REALIZÁTOR/KA.
MÍSTO VÝKONU: Žerotínova č.p. 1099/21, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • detailní seznámení s projektem
  • konzultace s ostatními odděleními firmy
  • zajištění schvalovací dokumentace a případných vzorků
  • vytvoření, kontrola a průběžná aktualizace harmonogramu projektu
  • zpracování podkladů pro zadání zakázky do výroby, objednání jednotlivých komponent
  • organizace a kontrola montáže výrobku u zákazníka
POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ technického vzdělání
  • zkušenost s prováděním staveb (technologií) na místě realizace podmínkou
  • praxe s řízením zakázek
  • nutností velmi dobré plánování času a priorit
  • flexibilita, rychlost řešení problémů
  • samostatnost, schopnost improvizace
  • zodpovědnost a dotahování věcí do konce
NABÍZÍME:
  • zázemí prosperující stabilní společnosti, působící na trhu již 25 let
  • prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností
  • motivující finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a nabízeným zkušenostem
V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2019