Volné pracovní místo  PRACOVNÍCI OSTRAHY, VRÁTNÝ

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 87–90 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

vzdělání: základní, nižší střední odborné

Do naší společnosti přijmeme pracovníky/ce na pozici Vrátný/á - Strážný/á.
Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP.

Požadujeme:
Bezúhonnost - výpis z rejstříku trestů
Spolehlivost, komunikativnost, chuť do práce

Nabízíme:
HPP nebo zkrácený pracovní úvazek 30 h/týden
Stálé zaměstnání na dobu neurčitou
Pravidelný měsíční příjem
Fyzicky nenáročnou práci

Náplň práce:
12 hodinové směny - denní/ noční
Pochůzková činnost
Práce s PC a kamerovým systémem
Evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel do areálu
Kontrola objektu atd.

Stále zaměstnání na dobu neurčitou ve stabilní společnosti. Pravidelný měsíční příjem.. Firemní oděv.

kontakt: e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 14:00 hod.,

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 28.5.2020