Volné pracovní místo  Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

KONTAKT : Alina Khairulina, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář životopisy prosíme posílat na použijte odpovědní formulář První kontakt: každé pondělí a pátek mezi 12 a 15 hod, prosíme telefonovat nebo psát na na e-mail.

náplň: práce ve studiu jógy "Innsaei yoga studio", vítání a objednávání studentů,
odpovědnost za chod studia ve spolupráci s dalšími kolegy, vedení sociálních sítí studia

požadujeme: organizační schopnosti, příjemný vzhled a vystupování, komunikativnost a
vlohy prodávat lekce, požadujeme kandidáta praktikujícího jógu a zdravý životní styl,
základní znalost angličtiny a ruštiny podmínkou, další cizí jazyk výhodou,

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2023

Máte zájem o nabídku Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alina Khairulina z Alina Khairulina

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.