Volné pracovní místo  RECEPČNÍ (OZP)

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 8 250–24 750 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nábor určen pouze pro uchazeče z řad OZP.
V případě zájmu zasílat životopisy a informace uchazeče na email použijte odpovědní formulář

Nabízíme: příležitost osobám se zdravotním postižením stát se recepční ve Škole Populo na pobočce v Plzni,motivující finanční ohodnocení,práci na zkrácený úvazek,dlouhodobou spolupráci,možnost kariérního růstu a řadu benefitů.
Náplň práce:vytváření příjemného prostředí pro výuku,komunikace s klienty,řešení požadavků lektorů,zajištění bezproblémového chodu pobočky,kontrola zásobování kancelářského vybavení a zajišťování drobného občerstvení.
Požadujeme:potvrzení statusu OZP,proklientský přístup,skvělé komunikační dovednosti, příjemný projev, vstřícnost a pečlivost,chuť učit se novým věcem,přirozený zájem o vytváření příjemného prostředí na naší pobočce.
Pracovní úvazek na 10 h, 15h 20 h nebo 30 h týdně.
Kontaktní osoba Ing. Jana Ulbrichová - tel. použijte odpovědní formulář - PO-PÁ v čase mezi 8-16.30h

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku RECEPČNÍ (OZP)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
ŽIVOTOPIS z Doučování ETIAM, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku RECEPČNÍ (OZP)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.