Volné pracovní místo  Recepční - pokladní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–17 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Univerzita Palackého v Olomouci, fakulta tělesné kultury, Aplikační centrum BALUO, Třída Míru 117, Olomouc - Neředín (konečná zastávka tram 2 a 7).
Předpokládaný nástup: od 1.9.2017 nebo dle dohody.

Děkan Fakulty tělesné kultury vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Recepční - pokladní v rozsahu úvazku 1,0 fondu pracovní doby (38,75 hodin týdně).

Vaším úkolem bude:
  • obsluha vstupenkového pokladního systému sportovního centra,
  • aktivní komunikace se zákazníky související s provozem centra,
  • vydávání a dobíjení čipových karet, vydávání abonentních karet, ukládání cenných předmětů do trezoru,
  • kontrola oprávněnosti vstupu držitelů karet a nájemců,
  • práce s finanční hotovostí, vyúčtování doplatků za vstupné, uzávěrkové operace v pokladně, předání tržeb.

Požadavky:
  • příjemné vystupování, ochota a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností,
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • časová flexibilita - práce ve směnném provozu, soboty, neděle.

Nabízíme: příplatky za směnný provoz, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.

Strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe a kopii dokladu o dosaženém vzdělání zašlete POUZE na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo poštou na uvedenou adresu.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 1.10.2017