Volné pracovní místo  Recepční, strážný/á OZP

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 9 300–10 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava - Muglinov

V případě zájmu volejte Po-Pá od 7.00 do 15.00 hod.
Více informací: Bc. Skoumalová Petra, tel.č. použijte odpovědní formulář ,
e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
-Recepční, informační a obchůzková činnost (krátké obchůzky)

Požadujeme:
-Čistý trestní rejstřík
-Spolehlivost, zodpovědnost
-Komunikativnost
-Uživatelská práce s technologiemi (přepojování tel. hovorů, PC)

Nabízíme:
-Perspektivní práci pro invalidní důchodce
-Pracoviště dobře dostupné také z Bohumína, Rychvaldu, v blízkosti MHD
-Pracovní smlouvu, pravidelnou výplatu mzdy, možnost zvýšení kvalifikace
-Příspěvky na masáže, rehabilitace, lázně a rekreační pobyty dětí

PP na dobu určitou.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.8.2016