Volné pracovní místo Recepční, strážný/á OZP

3.8.2016
VKUS - BUSTAN s.r.o.
Místo pracoviště
Ostrava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava – Muglinov

V případě zájmu volejte Po-Pá od 7.00 do 15.00 hod.
Více informací: Bc. Skoumalová Petra, tel.č. poslat email ,
e-mail: poslat email

Náplň práce:

  • Recepční, informační a obchůzková činnost (krátké obchůzky)

Požadujeme:

  • Čistý trestní rejstřík
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Komunikativnost
  • Uživatelská práce s technologiemi (přepojování tel. hovorů, PC)

Nabízíme:

  • Perspektivní práci pro invalidní důchodce
  • Pracoviště dobře dostupné také z Bohumína, Rychvaldu, v blízkosti MHD
  • Pracovní smlouvu, pravidelnou výplatu mzdy, možnost zvýšení kvalifikace
  • Příspěvky na masáže, rehabilitace, lázně a rekreační pobyty dětí

PP na dobu určitou.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)