Volné pracovní místo  Recepční v centru zábavy a relaxace

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–28 000 Kč / měsíc

1. kontakt POUZE e-mailem. Zašlete svůj aktuální životopis na: použijte odpovědní formulář
Požadujeme: zkušenosti na obdobné pozici (recepční, barman, barista, servírka/číšník); zkušenosti s obsluhou pokladny a platebního terminálu; schopnost komunikace s návštěvníky a prezentace služeb a zboží; příjemné vystupování a proklientský přístup; znalost AJ výhodou

Pracovní náplň:
  • zabezpečení chodu recepce/baru
  • komunikace s návštěvníky, obsluha rezervačního systému, obsluha pokladny
  • poskytování drobného občerstvení (příprava kávy, ne/alko nápoje, atd.)
  • spolupráce při konání firemních akcí a eventů

Jednosměnný provoz: krátký/dlouhý týden
Provozní doba centra: po - pá od 12:00 do 21:00 hod., so - ne 10:00 - 22:00 hod.

Nástup možný dle dohody.

Zaměstnanecké výhody: slevu na produkty a služby v rámci celého E-MOTION parku Ostrava

Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech. Zájemcům bude sděleno místo a termín pohovoru.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024