Volné pracovní místo  Recepční ve strojírenské firmě

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář
Jste pozitivní člověk? Ráda jednáte s lidmi? Nedělá Vám problém rutinní sedavé zaměstnání?
Do naší strojírenské firmy s dlouhou tradicí ve výrobě turbín hledáme příjemnou a zodpovědnou recepční ideálně s nástupem od dubna 2017.

Náplň práce
prvotní kontakt s návštěvami na recepci
telefonování, přepojování hovorů, vyřizování vzkazů
otevírání a uzavírání budovy
v případě nepřítomnosti správce budovy komunikace s dodavateli a správa CCS karet
reporty ohledně spotřeby pohonných hmot
evidence zapůjčování služebních vozů a kontroly knih jízd
třídění denní pošty
vydávání a vybírání klíčů
koordinace úklidové služby
denní zápis stavu energií
kontrola docházky zaměstnanců

Očekáváme
alespoň základní znalost anglického jazyka
Vstřícnost, příjemné, zdvořilé vystupování
Pečlivost, zodpovědnost, smysl pro pořádek
Výborné komunikační schopnosti
Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu - ranní směna 5 - 13 hod, odpolední 13 - 21 hod
Nekuřácké pracoviště
Znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook

Po půlroční době určité pracovní poměr na dobu neurčitou.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, výuka jazyků na pracovišti, stravenky

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2017