Volné pracovní místo  Recepční wellness v hotelovém komplexu PECR

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–32 000 Kč / měsíc

V centru Pece pod Sněžkou provozujeme luxusní hotely a restaurace v rámci hotelového komplexu PECR
Co od Vás očekáváme?
  • Příjemné vystupování a komunikativní dovednosti
  • Pokročilá angličtina podmínkou, druhý jazyk němčina výhodou
  • Pečlivost a zodpovědnost
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Zajímavé platové ohodnocení, včetně ročních prémií
  • Práce krátký, dlouhý týden bez nočních směn
  • Pečlivé zaučení v našem hotelovém systému
  • Možnost využití personální stravy za zvýhodněné ceny
Náplň práce
  • Obsluha návštěvníků Wellness Pecr
  • Administrativní práce spojená s rezervacemi, platbami a fakturacemi
  • Obsluha mini baru wellness
  • Práce v našem hotelovém systému Hoteltime, Libero a Vento
Tel. kontakt možný od 8.00 - 19.00 hodin.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie - roční prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Recepční wellness v hotelovém komplexu PECR?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Barbora Krejčířová, Sára Plačková z PECR - Apartments hotel s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Recepční wellness v hotelovém komplexu PECR

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.