Volné pracovní místo  recepční

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: emailem, telefonicky
Náplň práce: check-in a check-au hostů, zajištění bežného chodu recepce, zpracování individuálních rezervací.Očekáváme příjemné a reprezenttivní vystupování. Znalost hotelového prostředí výhodou.Nabízíme: PP na plný či zkrácený úvazek, práce v příjemném kolektivu. jedná se o hotel pod Pradědem, původní název Sporthotel Kurzovní.
Pracovní doba ranní směna od 7.00-19.00, odpolední směna od 10.00-22.00 hodin.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku recepční?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Klára Kozlovská z Hotel Petrovy kameny, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku recepční

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.