Volné pracovní místo  RECEPČNÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–20 000 Kč / měsíc

Náplň práce: komplexní servis klientům, organizace a kontrola práce podřízených, práce s hotelovými a rezervačními systémy, každodenní komunikace s klienty a s ostatními odděleními hotelu, administrativa a výkaznictví.
Požadujeme: dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem, administrativní zdatnost a dobrou znalost práce na PC, bydliště v Českých Budějovicích, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost, ochotu učit se novým věcem a zdokonalovat se v oboru.
Nabízíme: práci na HPP na dobu neurčitou v mladém kolektivu, velmi dobré zázemí stabilní a neustále se rozvíjející firmy, kariérní růst, možnost seberealizace a prostor pro vlastní nápady, zaměstnanecké výhody - stravenky a další benefity
Motivační dopis a životopis s fotografií zasílejte na uvedený e-mail.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 15.6.2016