Volné pracovní místo  Recepční

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Kontakt: Duraj Vojtěch, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • zajištění běžného chodu recepce
  • péče o hosty
  • spolupráce s housekeeping oddělením a restaurací
  • denní/noční směny krátký/dlouhý týden
  • vyřizování individuálních rezervací dle standardů společnosti
  • zadávání rezervací do hotelového rezervačního systému
Požadujeme:
  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou
  • znalost dalšího světového jazyka výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • samostatnost a příjemné vystupování
  • znalost práce na PC
  • znalost systému Mefisto výhodou
Nabízíme:
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí ve čtyřhvězdičkovém hotelu
  • firemní stravování

Nástup možný ihned. Zajímavé prémie za dobré pracovní výsledky.

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 23.5.2016