Volné pracovní místo  Recepční

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 85 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč.
Pracovní náplň:
-zodpovědnost za bezchybný provoz recepce
-příjem a ubytování klienta LLB a.s.
-poskytování informací a doplňkových hotelových služeb klientům LLB a.s.
-časování, rezervace a prodej procedur Wellness centra
-call centrum - poskytování informací klientům o možných procedurách, ubytovacích kapacitách, možnostech stravování, možnostech kulturního a sportovního vyžití v okolí aj.
-práce s informačním systémem

Požadavky:
-ukončené SŠ vzdělání v oboru turismu, hotelnictví nebo cestovního ruchu nebo praxe na obdobné pozici výhodou
-uživatelská znalost obsluhy PC na dobré úrovni
-výborné komunikační schopnosti
-proklientské chování a profesionální přístup
-samostatnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem
-časová flexibilita
-ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
-práci na vedlejší pracovní poměr
-zajímavou a různorodou práci u stabilní lázeňské společnosti
-příjemné pracovní prostředí
-odpovídající finanční ohodnocení

Pokud Vás zaujala tato nabídka, splňujete dané požadavky, máte o pozici zájem, tak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.12.2016