Zařazeno v oborech:
Cestovní ruch a ubytování
Pozice:
Recepční v cestovním ruchu
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Recepční v cestovním ruchu Zlín

Volné pracovní místo Recepční

18.10.2016
ROX COMPANY s.r.o.
Místo pracoviště
300, Všemina, 763 15, Všemina
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Turnusové služby

Náplň práce: komunikace s hosty – vítání hostů, check-in a check-out, péče o hosty v průběhu pobytu, administrativa spojená s chodem recepce, zadávání a kontrola rezervací
Požadavky: velmi přátelské, příjemné a vstřícné vystupování, dobré komunikační schopnosti a orientace na zákazníka, výhodou znalost cizího jazyka, samostatnost a flexibilita, odolnost proti stresu, velký důraz detail a pečlivost, ochota učit se novým věcem, znalost práce na PC, MS Office, předchozí zkušenost na recepci je výhodou, ale není podmínkou

Vhody: firemní stravování, možnost ubytování