Volné pracovní místo  Redaktor/ka - publicista

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Nakladatelství a mediální dům Computer Media s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici "Redaktor/ka elektronických médií" pro oblast lifestyle, hobby, apod. (nejedná se o zpravodajství a publicistiku).

Požadavky:
  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou,
  • vynikající písemný projev, schopnost kreativního psaní,
  • velmi dobrá stylistika,
  • vynikající znalost českého jazyka,
  • rutinní znalost výpočetní techniky (Word, E-mail, práce s informacemi a zdroji na internetu atd.)
  • kladný vztah k moderním technologiím
  • znalost anglického jazyka výhodou

Náplň práce:
  • psaní a tvorba vlastních článků,
  • vyhledávání externích redaktorů a přispěvatelů,
  • koordinace redaktorů, úprava dodaných článků.

Redaktor bude vyhledávat autory, komunikovat s nimi, spravovat přidělené weby, upravovat dodané články po stránce věcné i obsahové, vytvářet vlastní články, vyhledávat zdroje, připravovat podklady pro infografiku aj.

Nabízíme:
  • Moderní pracovní prostředí,
  • motivující platové ohodnocení,
  • kreativní práci v přátelském kolektivu,
  • příspěvek na stravování,
  • práce na zajímavých projektech.

Součástí pohovoru pozvaných uchazečů bude:
1. ověření znalostí českého jazyka formou testu;
2. ověření schopnosti napsání vlastního článku na téma dle zadání z dodaných vstupních podkladů.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017