Volné pracovní místo  Ředitel ASNEP a vedoucí Centra zprostředkování tlumočníků pro neslyšící

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–18 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Vodičkova č.p. 704/36, Nové Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Výšuček Petr Mgr., e-mail: použijte odpovědní formulář
Práce ředitele spočívá v komplexním zajištění chodu organizace a práce vedoucího Centra zprostředkování tlumočníků pro neslyšící je v zajištění bezproblémového chodu CZTN.
Pracovní náplň:
  • Řízení společnosti zaměřené na prosazování práv osob se sluchovým postižením a poskytování sociální služby.
  • Koordinace současných činností společnosti.
  • Komunikace s klíčovými aktéry, tzn. úřady veřejné a státní správy, nadacemi, donátory a dalšími.
  • Prosazování zájmů společnosti navenek.
Kvalifikační předpoklady a požadavky:
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • minimálně 3 roky praxe v sociální oblasti (ve veřejné správě nebo při poskytování sociálních služeb)
  • zkušenosti s vedením týmu/praxe ve vedoucí pozici
  • znalost problematiky poskytování sociálních služeb
  • znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů
  • občanská a morální bezúhonnost
  • velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
Dále výhodou:
  • znalost českého znakového jazyka
  • praktická znalost a zkušenost v oblasti sociálních služeb vítána
  • zkušenosti s dotačními projekty z různých oblastí
  • znalost angličtiny výhodou
Nabízíme:
  • zajímavou a kreativní práci
  • možnost seberealizace
  • práci na částečný úvazek
  • flexibilní pracovní dobu
Přihlášky do výběrového řízení musí obsahovat:
  • Životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech.
  • Motivační dopis.
Životopis a motivační dopis, prosím, zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
nejpozději do 31. 3. 2016
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, notebook.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2016 do 31.12.2017