Volné pracovní místo  Ředitel/ka ekonomiky a správy

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
kontrola vedení ekonomického úseku; vytváření návrhů obchodních a výrobních smluv;
evidence obchodních a výrobních zakázek; kontrola vystavování faktur za dodávky a provedené práce dle obchodních smluv; vyhodnocení a ekonomická kontrola zakázek; sledování CASH FLOW - predikce a hodnocení; kontrola a odsouhlasení přijatých faktur; samostatné vedení firemních porad a jednání; sestavování reportů a analýz pro vedení společnosti; sestavování plánů hospodaření společnosti; sledování plnění plánů hospodaření společnosti; aplikace přijatých opatření pro správné plnění plánů hospodaření společnosti; úzká spolupráce s fakturačním oddělením a účetní kanceláří

Požadavky:
vysokoškolské vzdělání - nejlépe ekonomického nebo právního směru; praktické zkušenosti na obdobné ekonomické pozici min. 3 roky; znalost AJ na velmi dobré komunikační úrovni i písemnou formou; organizační a komunikační dovednosti; vysoké pracovní nasazení, morální kredit, loajalita, důvěryhodnost; přirozený ekonomický talent, nadšení a sebemotivace; schopnost definovat a realizovat firemní strategii; důsledná a systematická ekonomická činnost; dynamická osobnost s orientací na dosažení cílů; flexibilita, praktické myšlení a zodpovědný přístup; zájem o ekonomický obor, včetně prohlubování odborných znalostí; ochota přijmout zodpovědnost za svěřenou oblast ekonomiky firmy; znalost práce s MS Office; reprezentativní vystupování, kultivovaný projev; schopnost rychle se učit novým věcem; samostatnost, odpovědnost; zkušenosti s dotacemi z EU výhodou; znalost práce v informačním systému Helios ( výhodou )

Nabízíme:
odměňování závislé na osobních výkonech a výkonech celé společnosti; příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu; vzdělávací kurzy, školení; moderní pracovní prostředí; mobilní telefon a notebook; zázemí stabilní české společnosti

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: MORKUS Morava s.r.o., Hranice VII-Slavíč č.p. 109, 753 61 Hranice 4

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017