Volné pracovní místo  Referent ekonomický a finanční III.

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 16 440 Kč / měsíc

Výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: Referent ekonomický a finanční III.

Pracoviště: Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Olomouci. Místo výkonu práce: Olomouc.

Hlavní náplň činnosti:
  • Provádění uceleného souboru účetních operací souvisejících s projekty ESF a APZ, a to včetně odsouhlasení čerpání s odbornými útvary
  • Kontrola podkladů pro monitorovací zprávy za projekty NIP, RIP, SIP
  • Prověřovaní a zajišťování účetní správnosti vykazování rozpočtových prostředků projektů ESF a ASF

Kvalifikační a další požadavky:
  • VŠ magisterské/bakalářské, ekonomický obor výhodou
  • bezúhonnost
  • velmi dobrá znalost práce s PC zejména MS Office - podmínkou
  • samostatnost, pečlivost a důslednost, odolnost proti stresu
  • znalost účetnictví - praxe minimálně 7 let na pozici účetní nebo obdobné
  • zkušenost s programem IS GINIS výhodou
  • zkušenosti s programem SAP výhodou
  • ŘP sk. B.

Pracovní podmínky:
  • platové zařazení v 10. platové třídě dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., po zkušební době možno přiznat osobní příplatek v závislosti na odváděné práci
  • pružná pracovní doba - plný úvazek
  • předpokládaný nástup: říjen 2016
  • pracovní poměr na dobu určitou

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 12.9.2016 do 12:00 hodin na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář Po tomto termínu nebude brán zřetel na žádné další došlé žádosti. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo neodpovídat na došlé životopisy, kontaktováni budou pouze kandidáti, kteří se zúčastní osobního pohovoru.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016